Nasze produkty

Design, inovação e elegância

Cada relógio de alta gama de Galeria.pt é um tributo à história da relojoaria mas, sobretudo, é uma representação perfeita do seu presente e uma antecipação do seu futuro mais brilhante.

Materiais fascinantes e inovadores como o aço cirúrgico e antialérgico, o titânio, a fibra de carbono, o ouro rosa de lei, unidos a mecanismos suíços de vanguarda e de elevada precisão, montados à mão pelos melhores artesãos da Lanscotte, criam autênticas obras de arte.

Relógios de luxo ao seu alcance por muito menos do que imagina. Contemple-os sem pressa e descubra o mundo dos relógios de Galeria.pt. Sinta o prazer de dominar o tempo!

Tylko za

999

Zloty

Frytkownica beztluszczowa na gorące powietrze DUAL CHEF

DUAL CHEF wyjątkowy z uwagi na innowacyjną technologię Smart Finish, która pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na Twoim rachunku za prąd: przygotowuje 2 różne potrawy w 2 oddzielnych pojemnikach i są one gotowe w tym samym czasie! Wcześniej 2000 zł Teraz 999 zł

Tylko za

999

Zloty

Inteligentny odkurzacz SENSOR PRO

Zrewolucjonizuj sprzątanie swojego domu dzięki najnowszej technologii zastosowanej w odkurzaczu SENSOR PRO, który dostosowuje swoją moc w zależności od wykrywanego zabrudzenia. Teraz jest najlepszy moment. Ułatwi Ci on życie i jest dostępny w wyjątkowej cenie!

Tylko za

898,20

Zloty

LEG ACTION

Bolą cię nogi i stopy? Cierpisz na obrzęki, żylaki lub dokuczliwe skurcze? Chcesz poprawić swoje krążenie krwi?

Tylko za

999

Zloty

GALERIA ELLIPSE

Siedzący tryb życia jest zgubny dla zdrowia... lecz spędzanie zbyt wielu godzin na nogach jest równie szkodliwe. Dlatego prezentujemy Galerię Ellipse: rewolucyjny system automatycznego pedałowania, który aktywuje nogi bez wysiłku i w zaciszu własnego domu. Wystarczy podnieść stopy i pozwolić, aby automatyczny ruch wykonywał pracę za Ciebie. To takie proste.

Tylko za

169,95

Zloty

Sofa Saver

Kanapy są drogie. Z biegiem czasu i użytkowania niszczeją. Nie martw się, jeśli niektóre plamy nie znikają lub twoja kanapa nosi ślady zużycia lub niedoskonałości wynikające z użytkowania.

Tylko za

1995

Zloty

Rower na nogi i ręce DUAL FIT

DUAL FIT to rewolucyjny rower stacjonarny do jednoczesnego ćwiczenia nóg i rąk. Aktywuje on wszystkie mięśnie ciała podczas jednej sesji! Zwielokrotnia korzyści dla Twojego zdrowia i sylwetki w krótszym czasie!