GALERIA ELLIPSE

Tylko za

999

Zloty

Teraz dbanie o siebie i utrzymanie formy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Dzięki Galerii Ellipse możesz wykonywać ćwiczenia, których potrzebujesz każdego dnia. Wystarczy położyć stopy na ergonomicznych platformach, nacisnąć przycisk na pilocie zdalnego sterowania i pozwolić, aby automatyczny ruch poruszał nogami. A wszystko to podczas czytania, oglądania telewizji lub pracy zdalnej, ponieważ urządzenie to jest bardzo ciche. W ten sposób aktywujesz swoje nogi i mięśnie, zwiększysz elastyczność i równowagę oraz spalisz kalorie, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Ponadto, dzięki dwukierunkowej technologii, która porusza nogami do przodu i do tyłu, za pomocą Galerii Ellipse będziesz wykonywać najbardziej kompletne ćwiczenia. W ten sposób możesz ćwiczyć wszystkie mięśnie nóg, kolan i kostek.

Un momento por favor

Poproś o informacje bez zobowiązań, wypełniając poniższy formularz:

* Przeczytałem/am i rozumiem Politykę ochrony danych osobowych GaleriaDasBeste.PL

GaleriaDasBeste.PL, zarejestrowany znak towarowy firmy CIL Marketing Directo S.L, jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych dostarczonych przez użytkownika w celu przetworzenia, za jego zgodą, prośby o informacje o produkcie przez telefon, wiadomość SMS, e-mail lub inne środki elektroniczne.

Aby skorzystać z prawa do ochrony danych osobowych, należy skontaktować się z urzędem statystycznym CIL, adres Avenida de Manoteras 50, 28050 Madryt, Hiszpania lub wysłać wiadomość e-mail na adres oficina_estadistica@cilsp.com.

Najlepsze ćwiczenia dla Ciebie, niezależnie od wieku i formy fizycznej

Galeria Ellipse pozwala na wykonywanie ćwiczeń przy niewielkim obciążeniu stawów. Dlatego jest ona idealna dla każdego: jeśli jesteś aktywną osobą, która chce dodatkowego treningu… jeśli chcesz aktywować nogi podczas pracy bądź, jeśli potrzebujesz zwiększyć swoją mobilność i elastyczność, Galeria Ellipse jest stworzona dla Ciebie. Dzięki 3 poziomom prędkości możesz dostosować ją do swoich potrzeb, niezależnie od wieku i formy fizycznej.

Jest również bardzo łatwa w użyciu. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku możesz wybrać pomiędzy różnymi programami i śledzić swoje postępy na cyfrowym liczniku kroków. Koniec z wymówkami: Galeria Ellipse jest lekka i przenośna, dzięki czemu można ją używać w dowolnym miejscu i czasie. Zajmuje niewiele miejsca, dlatego gdziekolwiek można ją wygodnie przechowywać.

Wraz z Galerią Ellipse otrzymasz również praktyczną matę antypoślizgową do wykonywania ćwiczeń zachowując pełen komfort. Nie czekaj dłużej: już teraz skorzystaj z technologii, która wprawi Twoje nogi w ruch, podczas gdy wygodnie siedzisz nie wychodząc z domu.

Sugerowana cena sprzedaży: 999 zł