Vibroshaper

Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na zadbanie o siebie w zaledwie 10 minut!

Silne ręce, jędrne nogi, twarde mięśnie brzucha, wymodelowane pośladki, szczupła talia... Wszyscy pragniemy mieć idealne ciało, które powoduje, że czujemy się dobrze, ale nie zawsze łatwo jest uprawiać ciężki trening niezbędny do osiągnięcia tego. Dlatego, nie ma nic lepszego niż stosowanie Vibroshapera.

Un momento por favor

Poproś o informacje bez zobowiązań, wypełniając poniższy formularz:

* Przeczytałem/am i rozumiem Politykę ochrony danych osobowych GaleriaDasBeste.PL

GaleriaDasBeste.PL, zarejestrowany znak towarowy firmy CIL Marketing Directo S.L, jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych dostarczonych przez użytkownika w celu przetworzenia, za jego zgodą, prośby o informacje o produkcie przez telefon, wiadomość SMS, e-mail lub inne środki elektroniczne.

Aby skorzystać z prawa do ochrony danych osobowych, należy skontaktować się z urzędem statystycznym CIL, adres Avenida de Manoteras 50, 28050 Madryt, Hiszpania lub wysłać wiadomość e-mail na adres oficina_estadistica@cilsp.com.

Jest tak skuteczny, że wystarczy 10 minut, aby wykonać kompletny trening, gdyż ta rewolucyjna platforma wibracyjna ćwiczy wszystkie mięśnie Twojego ciała w tym samym czasie i bez konieczności podejmowania jakiegokolwiek wysiłku. Jest ona również bardzo skuteczna do zrelaksowania się i zwiększenia energii na koniec ciężkiego dnia.

Po prostu stań na swoim Vibroshaper, naciśnij przycisk na pilocie i gotowe! Jego wielowymiarowe drgania powodują do 50 skurczów mięśni na sekundę. Im bardziej rozstawisz stopy, tym bardziej Twoje mięśnie będą to odczuwać: postaw je na środku i będzie to jak chodzenie... rozstaw je trochę i będzie to jak uprawianie joggingu..., a jeśli rozsuniesz je jeszcze bardziej, będzie to jak bieganie.

Bardzo łatwy w użyciu i doskonały w każdym wieku

Vibroshaper zawiera najnowszą technologię z wyłącznikiem czasowym i 99 poziomami intensywności, dzięki czemu możesz go dostosować do swoich potrzeb. Zawiera elastyczne taśmy, które pomogą Ci ćwiczyć ręce i tułów, a także prosty pilot zdalnego sterowania.

A kiedy skończysz go używać, jest on bardzo łatwy do przechowywania dzięki poręcznym rozmiarom i kółkom ułatwiającym przemieszczanie. W każdym wieku i o każdej porze, Vibroshaper jest idealny do stymulacji całego ciała.

Charakterystyka

  • Platforma wibracyjna.
  • Wyświetlacz cyfrowy z wyłącznikiem czasowym.
  • 99 poziomów intensywności.
  • 3 ćwiczenia sercowo-naczyniowe + ćwiczenia rozciągające i wzmacniające.
  • Pilot zdalnego sterowania.
  • Taśmy wywierające opór.
  • Instrukcja z przewodnikiem po ćwiczeniach.
  • Plan diety.
  • 3 lata międzynarodowej gwarancji.