Rower na nogi i ręce DUAL FIT

Rewolucja w domowych systemach ćwiczeń: trenuj w tym samym czasie nogi i ręce, aby lepiej o siebie zadbać

Nowy rower DUAL FIT „2 w 1” pozwala na jednoczesną pracę nóg i rąk. Nie ma drugiego takiego roweru na rynku! Usiądź, dostosuj intensywność i trenuj całe ciało jednocześnie, bez stłuczeń, bólu czy kontuzji! Łatwy w użyciu, o całkowitej autonomii - działa bez przewodów - bezpieczny, super wygodny i dla całej rodziny. Przy zaledwie kilku minutach użytkowania na dzień i w trakcie wykonywania innych czynności - jak oglądania ulubionego serialu - pomoże Ci poczuć się spełnionym pod względem fizycznym i psychicznym przy wszystkich wygodach domu, bez narażania się na niesprzyjające warunki pogodowe (zimno, deszcz, śnieg, wiatr, ekstremalny upał w lecie...)!

Un momento por favor

Poproś o informacje bez zobowiązań, wypełniając poniższy formularz:

* Przeczytałem/am i rozumiem Politykę ochrony danych osobowych GaleriaDasBeste.PL

GaleriaDasBeste.PL, zarejestrowany znak towarowy firmy CIL Marketing Directo S.L, jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych dostarczonych przez użytkownika w celu przetworzenia, za jego zgodą, prośby o informacje o produkcie przez telefon, wiadomość SMS, e-mail lub inne środki elektroniczne.

Aby skorzystać z prawa do ochrony danych osobowych, należy skontaktować się z urzędem statystycznym CIL, adres Avenida de Manoteras 50, 28050 Madryt, Hiszpania lub wysłać wiadomość e-mail na adres oficina_estadistica@cilsp.com.

Zdrowie od stóp do głów

Dzięki zwielokrotnieniu ćwiczeń x2 (poruszaniu nogami i rękami w tym samym czasie i podczas tej samej sesji w 2 kierunkach: do przodu i do tyłu) wyniki zostają zoptymalizowane. To najbardziej kompletny sposób dbania o siebie!

  • TWOJE SERCE ZYSKA WIĘCEJ: aktywuje krążenie i pomaga zapobiegać atakom serca, cukrzycy, nadciśnieniu, wysokiemu cholesterolowi…
  • TWOJE MIĘŚNIE ZYSKAJĄ WIĘCEJ: tonizuje i wzmacnia wszystkie mięśnie, w tym mięśnie brzucha. Uzyskaj płaski brzuch, o jakim zawsze marzyłeś!
  • TWOJA SYLWETKA ZYSKA WIĘCEJ: poświęcając tyle samo czasu, spalisz więcej kalorii, dzięki czemu łatwiej schudniesz.
  • I TWOJE SAMOPOCZUCIE ZYSKA WIĘCEJ: ćwiczenie z DUAL FIT uwalnia więcej endorfin - hormonu szczęścia. Zapobiega stresowi i bezsenności!

Spokojnie siadaj

W 100% bezpieczny i stabilny, DUAL FIT ma uchwyty do przytrzymania przy siedzisku i konstrukcję, która dostosowuje się do Twojego wzrostu, aby bardzo łatwo było usiąść, niezależnie od Twojej wagi i zwinności, bez pomocy czy ryzyka upadku; a jego nóżki i pedały są antypoślizgowe w celu uniknięcia przypadkowemu poślizgowi.

Duże, miękkie siedzisko z oparciem: zupełnie jak najlepsza sofa!

Kto powiedział, że siodełka rowerów stacjonarnych muszą być torturą? DUAL FIT przełamuje stereotypy! Jego siedzisko o regulowanej wysokości jest bardzo szerokie i super wygodne, tak wyściełane, że będziesz pedałować jakby siedząc na chmurce! W odróżnieniu do innych modeli, ma uchwyty do przytrzymania i oparcie, również wyściełane, co zapewnia najbardziej ergonomiczną pozycję, dbając o położenie pleców w celu uniknięcia dokuczliwości w odcinku lędźwiowym.

Profesjonalna jakość, niewymagająca konserwacji!

Na jego ekranie LCD - łatwym w obsłudze, bo bardzo intuicyjnym - możesz zobaczyć czas, intensywność, dystans, prędkość i zużyte kalorie dla rąk i nóg: wyznacz sobie cele i rób postępy każdego dnia. A ponieważ zawiera innowacyjny opór magnetyczny - to magnesy wyznaczają intensywność ćwiczenia - pedałowanie w 2 kierunkach jest płynne i ciche. Ponadto, system ten nie ulega zużyciu ani nie wymaga konserwacji. Gwarantowana trwałość, aby zadbać o swoje zdrowie w domu podczas oglądania telewizji, konsultowania telefonu komórkowego lub czytania, bez konieczności płacenia opłat za siłownię lub przemieszczania się.

Regulowana intensywność: idealny dla wszystkich poziomów i każdego wieku

Osoby starsze, które chcą pozostać aktywne; pacjenci rehabilitujący się po kontuzjach; osoby, które chcą pozbyć się nadwagi lub zatrzymania płynów; sportowcy, którzy chcą uzupełnić swoje treningi w domu; osoby, które nie mają czasu na uprawianie sportu ze względu na pracę lub obowiązki rodzinne... DUAL FIT jest przeznaczony dla wszystkich, ponieważ ruchy są wykonywane bez oddziaływania na stawy i pozwala on na dostosowanie intensywność ćwiczeń do każdej potrzeby. Wystarczy przekręcić pokrętła sterujące, które kontrolują niezależnie wysiłek dla rąk i nóg oraz wybrać program od przyjemnego pedałowania po wymagającą sesję sportową! A żeby pomóc Ci w pełni wykorzystać jego możliwości w zestawie znajduje się instrukcja z przewodnikiem po ćwiczeniach.

O kompaktowej budowie i składany: łatwo go schować tam, gdzie Ci pasuje!

Zapomnij o rowerach stacjonarnych, które zajmują pół pokoju. Zaawansowana konstrukcja DUAL FIT łączy komfort, bezpieczeństwo i profesjonalną wydajność w kompaktowym rozmiarze, dostosowanym do wymagań przestrzennych współczesnych mieszkań. A kiedy go nie potrzebujesz złóż go bez wysiłku, aby zajął prawie o połowę mniej miejsca i bez problemu możesz go wówczas schować. Dodatkowo, posiada kółka ułatwiające przenoszenie.

Cechy techniczne:

Wyświetlacz LCD (używa 2 baterii AAA) wskazujący prędkości, opór, dystans, czas i kalorie dla rąk i nóg • 8 poziomów oporu • Wyściełane siedzisko z oparciem i uchwytami do przytrzymania • Regulowana odległość między siedziskiem, pedałami a kierownicą • Dwukierunkowy system pedałowania • Pedały z uchwytem • Magnetyczny hamulec • Maksymalna zalecana waga użytkownika: 110 kg • Materiał ramy głównej: stal o wysokiej wytrzymałości i lekkości • Kółka ułatwiające przemieszczanie • Wymiary: 110 cm (długość) x 63 cm (szerokość) x 134 cm (wysokość) • Wymiary (po złożeniu): 63 cm (długość) x 63 cm (szerokość) x 144 cm (wysokość) • Waga: 24 kg • 3-letnia międzynarodowa gwarancja.

Uzyskaj swój Dual Fit z większą ilością korzyści niż kiedykolwiek wcześniej dzięki Super Ofercie w Galerii Kolekcjonera.

Skorzystaj z Super Oferty w Galerii Kolekcjonera i uzyskaj swój rower Dual Fit z większą ilością korzyści niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy, że teraz złożysz zamówienie, a otrzymasz go wygodnie z dostawą do domu, bez dodatkowych kosztów wysyłki.