Sofa Saver

Najłatwiejszy sposób odnowienia kanapy bez jej wymiany!

Kanapy są drogie. Z biegiem czasu i użytkowania niszczeją. Nie martw się, jeśli niektóre plamy nie znikają lub twoja kanapa nosi ślady zużycia lub niedoskonałości wynikające z użytkowania. Przedstawiamy SOFA SAVER: najłatwiejszy i tani sposób odnowienia kanapy bez jej wymiany!

Un momento por favor

Poproś o informacje bez zobowiązań, wypełniając poniższy formularz:

* Przeczytałem/am i rozumiem Politykę ochrony danych osobowych GaleriaDasBeste.PL

1 seat

169.95 Zloty

2 seats

194.95 Zloty

3 seats

219.95 Zloty

1 seat + 1 seat

279.95 Zloty

2 seats + 1 seat

309.95 Zloty

2 seats + 2 seats

324.95 Zloty

3 seats + 1 seats

329.95 Zloty

3 seats + 2 seats

349.95 Zloty

3 seats + 3 seats

369.95 Zloty

3 seats + 2 seats + 1 seat

469.95 Zloty

GaleriaDasBeste.PL, zarejestrowany znak towarowy firmy CIL Marketing Directo S.L, jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych dostarczonych przez użytkownika w celu przetworzenia, za jego zgodą, prośby o informacje o produkcie przez telefon, wiadomość SMS, e-mail lub inne środki elektroniczne.

Aby skorzystać z prawa do ochrony danych osobowych, należy skontaktować się z urzędem statystycznym CIL, adres Avenida de Manoteras 50, 28050 Madryt, Hiszpania lub wysłać wiadomość e-mail na adres oficina_estadistica@cilsp.com.

SOFA SAVER to elegancka, dwustronna narzuta, która chroni twoją kanapę. Jest wodoodporna i plamoodporna. Jeśli coś spadnie na kanapę, to jej nie pobrudzi. Narzutę można prać w pralce i zakryć też podłokietniki kanapy w celu dodatkowej ochrony.

Masz zwierzęta domowe? Żaden problem! Rozłóż SOFA SAVER i chroń kanapę przed zadrapaniami, sierścią oraz nieprzyjemnymi zapachami. Podwójna elegancja dzięki dwustronnej stylistyce.

SOFA SAVER jest dwustronna i ma dwa kolory. Wystarczy ją odwrócić, żeby cieszyć się nowym wyglądem salonu. SOFA SAVER chroni też tylną część kanapy i posiada regulowane mocowanie, dzięki któremu się nie przesuwa.

Zmień starą kanapę w elegancki mebel bez konieczności kupowania nowej!

Nie niszcz tapicerki środkami chemicznymi. Chroń swoją kanapę za pomocą eleganckiej narzuty SOFA SAVER i ciesz się nią bez obaw, że się poplami. Spodoba ci się dwustronna stylistyka. Możesz wybrać między jasnym kolorem kremowym a pięknym kolorem czekoladowym.

Poproś o więcej informacji bez zobowiązań. Mamy rozmiar, którego potrzebujesz!

Chcesz odświeżyć kanapę i odmienić wygląd wnętrza swojego domu, kiedy tylko masz ochotę? Teraz to możliwe z SOFA SAVER!

Narzuta SOFA SAVER jest dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz dopasować ją do kanapy dwu lub trzyosobowej albo fotela.