Nasze produkty

Design, inovação e elegância

Cada relógio de alta gama de Galeria.pt é um tributo à história da relojoaria mas, sobretudo, é uma representação perfeita do seu presente e uma antecipação do seu futuro mais brilhante.

Materiais fascinantes e inovadores como o aço cirúrgico e antialérgico, o titânio, a fibra de carbono, o ouro rosa de lei, unidos a mecanismos suíços de vanguarda e de elevada precisão, montados à mão pelos melhores artesãos da Lanscotte, criam autênticas obras de arte.

Relógios de luxo ao seu alcance por muito menos do que imagina. Contemple-os sem pressa e descubra o mundo dos relógios de Galeria.pt. Sinta o prazer de dominar o tempo!

Tylko za

2000

Zloty

Frytkownica beztluszczowa na gorące powietrze DUAL CHEF

DUAL CHEF wyjątkowy z uwagi na innowacyjną technologię Smart Finish, która pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na Twoim rachunku za prąd: przygotowuje 2 różne potrawy w 2 oddzielnych pojemnikach i są one gotowe w tym samym czasie!

Tylko za

1995

Zloty

Rower na nogi i ręce DUAL FIT

DUAL FIT to rewolucyjny rower stacjonarny do jednoczesnego ćwiczenia nóg i rąk. Aktywuje on wszystkie mięśnie ciała podczas jednej sesji! Zwielokrotnia korzyści dla Twojego zdrowia i sylwetki w krótszym czasie!

Tylko za

999

Zloty

GALERIA ELLIPSE

Siedzący tryb życia jest zgubny dla zdrowia... lecz spędzanie zbyt wielu godzin na nogach jest równie szkodliwe. Dlatego prezentujemy Galerię Ellipse: rewolucyjny system automatycznego pedałowania, który aktywuje nogi bez wysiłku i w zaciszu własnego domu. Wystarczy podnieść stopy i pozwolić, aby automatyczny ruch wykonywał pracę za Ciebie. To takie proste.

Tylko za

999

Zloty

Inteligentny odkurzacz SENSOR PRO

Zrewolucjonizuj sprzątanie swojego domu dzięki najnowszej technologii zastosowanej w odkurzaczu SENSOR PRO, który dostosowuje swoją moc w zależności od wykrywanego zabrudzenia. Teraz jest najlepszy moment. Ułatwi Ci on życie i jest dostępny w wyjątkowej cenie!

Tylko za

1299

Zloty

Vibroshaper

Vibroshaper to nowy sposób na ćwiczenie ciała bez wysiłku i bez wychodzenia z domu. Jego zaawansowana technologia wywiera wielowymiarowe drgania działające na wszystkie grupy mięśni jednocześnie, nie obciążając stawów. A żeby popracować nad rękoma i tułowiem, wykorzystuje taśmy wywierające opór. Poczujesz się świetnie!

Tylko za

898,20

Zloty

LEG ACTION

Bolą cię nogi i stopy? Cierpisz na obrzęki, żylaki lub dokuczliwe skurcze? Chcesz poprawić swoje krążenie krwi?

Tylko za

169,95

Zloty

Sofa Saver

Kanapy są drogie. Z biegiem czasu i użytkowania niszczeją. Nie martw się, jeśli niektóre plamy nie znikają lub twoja kanapa nosi ślady zużycia lub niedoskonałości wynikające z użytkowania.