Inteligentny odkurzacz SENSOR PRO

BEZPRZEWODOWY odkurzacz, który działa jak radar: wyszukuje zabrudzenia i dostosuje niezbędną moc do ich usunięcia… Tam, gdzie włada Sensor, króluje czystość!

SENSOR PRO to nowy sposób „odkurzania”: bardziej wydajny, wygodny i energooszczędny! Inteligentny czujnik automatycznie reguluje moc (wysoką/średnią/niską) w zależności od wykrytych zabrudzeń, abyś nie musiał się o nic martwić. Dzięki temu optymalizuje on swoje wyniki, wydłuża żywotność baterii i oszczędza energię - zauważysz to na rachunku za prąd! Możesz również używać go w trybie ręcznym i nadal korzystać z jego zalet: nie posiada worka ani przewodu, ma lekki wzór „2 w 1" - odkurzacz ręczny i stojący - oraz pozostawia wszystkie rodzaje podłóg nieskazitelnie czyste: parkiety, płytki, dywany itp.

Un momento por favor

Poproś o informacje bez zobowiązań, wypełniając poniższy formularz:

* Przeczytałem/am i rozumiem Politykę ochrony danych osobowych GaleriaDasBeste.PL

GaleriaDasBeste.PL, zarejestrowany znak towarowy firmy CIL Marketing Directo S.L, jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych dostarczonych przez użytkownika w celu przetworzenia, za jego zgodą, prośby o informacje o produkcie przez telefon, wiadomość SMS, e-mail lub inne środki elektroniczne.

Aby skorzystać z prawa do ochrony danych osobowych, należy skontaktować się z urzędem statystycznym CIL, adres Avenida de Manoteras 50, 28050 Madryt, Hiszpania lub wysłać wiadomość e-mail na adres oficina_estadistica@cilsp.com.

Sekret jego skuteczności: SILNIK CYKLONOWY + SZCZOTKA ZAPOBIEGAJĄCA PLĄTANIU SIĘ WŁOSÓW

Inteligentny odkurzacz SENSOR PRO radzi sobie ze wszystkim. Silny i cichy silnik cyklonowy zasysa brud spiralnie: dzięki sile G oddziela najmniejsze cząsteczki i utrzymuje brud z dala od filtrów, nie tracąc siły ssącej ani nie zapychając się, nawet przy pełnym zbiorniku! Ponadto jego szczotka w kształcie „turbiny” została specjalnie zaprojektowana w celu zapobiegania plątaniu się włosów: idealna do domów ze zwierzętami domowymi!

Maksymalna autonomia działania dzięki wysokowydajnej baterii litowej: odkurza podłogę o powierzchni do 150 m2 podczas jednej sesji roboczej!

Zapomnij o potykaniu się o kabel podczas odkurzania, włączaniu i wyłączaniu z gniazdka za każdym razem, gdy zmieniasz pokój... SENSOR PRO działa BEZ PRZEWODU i posiada długotrwałą baterię litową: do 50 minut / 150 m2 użytkowania bez konieczności doładowywania, dzięki inteligentnemu systemowi, który automatycznie reguluje moc ssącą. Dzięki temu oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na to, co naprawdę masz ochotę robić.

Elastyczna głowica z oświetleniem LED: idealny sprzymierzeniec w walce z zabrudzeniami

Za pomocą prostego gestu elastyczna głowica obracająca się o 180° pozwala dotrzeć do każdego miejsca: pod meblami, łóżkami itp. Nie będziesz musiał się schylać i zadbasz o swoje plecy. A bardzo intensywne oświetlenie LED wykryje cząsteczki kurzu, które gromadzą się w ciemnych miejscach... nie ma kłębka kurzu, który mógłby się temu oprzeć!

4-warstwowy system filtrowania HEPA: koniec z alergiami... i workami!

SENSOR PRO stanowi „tarczę" przed alergenami. Jego 4-warstwowy system filtrowania zawiera filtr HEPA - taki jak te, używane na salach operacyjnych lub w laboratoriach - który utrzymuje środowisko bardziej czyste i nieskażone: rozprawia się z 99,9% roztoczy, sierścią zwierząt domowych, pyłkami i najbardziej ukrytym drobnym kurzem... Prawdziwa ulga dla astmatyków i alergików. Ponadto nie musisz kupować worków: większa oszczędność i wygoda!

Łatwy do czyszczenia i przechowywania: ze wspornikiem ściennym i ładowarką

Ponieważ zabrudzenia gromadzą się w wyjmowanym zbiorniku, który opróżnia się poprzez naciśnięcie przycisku, już nie będziesz brudził sobie rąk. Czyszczenie również nie stanowi problemu, gdyż zarówno zbiornik jak i filtr są w pełni wyjmowane i można je myć wodą - takie to proste. A kiedy skończysz, możesz go naładować podłączając do sieci lub umieszczając na wsporniku z wbudowaną podstawą do ładowania: aby zawsze był pod ręką gotowy do odkurzania!

Zawiera 2 wymienne akcesoria: do odkurzania tu, tam i wszędzie, gdzie potrzeba!

1. Specjalna szczotka do tapicerki: usuwa brud nie uszkadzając powierzchni. Będziesz ją stosował na sofach, przy zasłonach i oczywiście tapicerce samochodowej.

2. Rura do narożników: wąska i długa, zaprojektowana do trudno dostępnych miejsc, w których zazwyczaj gromadzą się zabrudzenia, takich jak grzejniki, żaluzje, klawiatura itp.

SENSOR PRO zawiera: Odkurzacz z dotykowym panelem sterowania LCD i wyjmowanym zbiornikiem o dużej pojemności • Wspornik ścienny z ładowarką • Rurę teleskopową (do 120 cm) • Szczotkę zapobiegającą plątaniu się włosów z elastyczną głowicą 180° i oświetleniem LED • 2 Wymienne akcesoria: specjalną szczotkę do tapicerki i rurę do narożników.

Parametry techniczne: Silnik cyklonowy 190 W • Moc odkurzacza: 13 Kpa • Bateria litowa 2.200 mAh o autonomii do 50 min. / 150 m2 • Cichy: < 78 dB • Wymiary i waga: odkurzacz stojący z wysuwaną aluminiową rurą (120 x 20 x 13,5 cm - 2,5 kg); odkurzacz ręczny (30 x 21,5 x 12 cm - 1,47 kg) • 4-warstwowy system filtrowania z filtrem HEPA • Tryb ręczny (3 intensywności) i tryb automatyczny • Międzynarodowa gwarancja na: 3 lata

Sugerowana cena detaliczna: 999,- PLN.

Utrzymywanie czystości w domu jest tak proste, jak dokonanie u nas zamówienia na odkurzacz Sensor Pro zachowując korzyści płynące z Oferty Maxi w Galerii Das Beste.

Odkurzacz Sensor Pro jest bardziej wydajny, wygodny, pomaga oszczędzać energię i teraz jest dostępny w bardzo korzystnej cenie!